Czy podłogi z efektem drewna mogą uspokajać?

News

Jednym z najbardziej pomijanych aspektów projektowania biura jest zazwyczaj podłoga. To szalone, gdy weźmie się pod uwagę, jak ważny jest to obszar; chodzisz po nim nieustannie, czyż nie jest to istotna część ogólnego projektu?

Podczas gdy wiele biur skupia się przede wszystkim na profesjonalnych meblach biurowych i wystroju, wybór odpowiedniego rodzaju podłogi jest integralną częścią tego procesu. Jeśli możesz obniżyć poziom stresu i zapewnić spokój w swoim biurze wybierając konkretny rodzaj podłogi, czy jest to dla Ciebie plus? Oczywiście!

Podłogi z efektem drewna wiążą się z biophilic office design. Jest to proces polegający na wprowadzeniu natury do biura i wykorzystaniu jej naturalnych właściwości uspokajających. Co jest bardziej naturalne niż drewno? Pochodzi ono z drzew! Wybór dębowych mebli gabinetowych jest dobrym rozwiązaniem, dotyczy to zresztą każdego rodzaju mebli drewnianych, ale wybór podłogi z efektem drewna sprawia, że natura staje się centralnym punktem projektu. Oznacza to również, że w centrum znajduje się spokój i ukojenie.

Można to z łatwością zastosować w każdej części biura, nawet w recepcji. Podłoga drewnopodobna i nowoczesna sofa w recepcji wyglądają razem fantastycznie i pomogą Twoim gościom zrelaksować się w oczekiwaniu na wizytę.

Co sądzisz o drewnianych podłogach?